O mnie

DJ, konferansjer, wodzirej

W JEDNEJ OSOBIE…

Nazywam się Krzysztof Kowalski - DJ Kris Cross. Jestem młodym i energicznym DJ z obszerną wiedzą muzyczną i znajomością aktualnych trendów muzycznych.

Swoją zawodową karierę zacząłem w 2005 roku, jako rezydent w lokalnych klubach. Zatem nie jest mi obce łączenie ze sobą różnych utworów muzycznych, dodając „efekty dźwiękowe”, „sample” i „utwory typu a capella”.

W kolejnych latach 2008-2012 coraz częściej prowadziłem wszelakie imprezy okolicznościowe, firmowe i plenerowe, jako DJ i konferansjer. Dlatego od 2012 roku założyłem własną działalność gospodarczą z usługami kompleksowej oprawy muzycznej.

 • wesela
 • poprawiny
 • bankiety
 • bale karnawałowe
 • dyskoteki
 • andrzejki
 • sylwester
 • dancingi
 • studniówki
 • jubileusze
 • urodzinowe
 • 18-stki
 • prywatki
 • imprezy firmowe
 • imprezy integracyjne
 • plenery

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie w zakresie doboru repertuaru czy ustaleń dotyczących przebiegu imprezy, bogata zaś dyskografia polska i zagraniczna, zawierająca wszelkie gatunki i style od szalonego Rock’n’Roll’a z lat 60’s, po najnowsze hity z największych list przebojów, jak i umiejętności konferansjerskie, z pewnością pozwolą mi pogodzić muzycznie nawet trzy pokolenia.

Wieloletnie, mające na celu podniesienie jakości usług inwestycje w sprzęt nagłośnieniowy sprawiły, że pracuję na renomowanym, ergonomicznym, zajmującym mało miejsca liniowym zestawie muzycznym włoskiej firmy FBT VERTUS, który zapewnia wysokiej jakości dźwięk. Ponadto dysponuje efektownym wizualnie oświetleniem scenicznym, zamontowanym na profesjonalnej rampie, osłoniętej białymi pokrowcami. Dzięki temu moje stanowisko pracy wygląda nowocześnie i bardzo estetycznie.

Dodatkowo mogę zaproponować doświetlenie sali weselnej poprzez dekoracje światłem LED. Jak również efekty specjalne, jak bańki mydlane oraz „ciężki dym” (taniec w chmurach / chmura unosząca się lekko nad ziemią). Również dysponuje projektorem multimedialnym i ekranem, który mogę udostępniać podczas imprez.

Dzięki dużej mobilności swoje usługi mogę zaoferować klientom z całego regionu wielkopolskiego oraz pomorskiego, jak i województw ościennych (kujawsko-pomorskiego i lubuskiego), a w drodze indywidualnych ustaleń także innych miast Polski.

W każdą imprezę wkładam maksimum zaangażowania i dużą dawkę poczucia humoru, które jak pokazuje doświadczenie, udzielając się gościom buduje prawdziwą atmosferę zabawy. Kieruję się zawsze pasją i sercem. Jako DJ podczas imprez gram odpowiednią do upodobań gości muzykę. Unikam obciachowych sytuacji i krępujących zabaw.

Jestem zawsze otwarty na propozycje muzyczne, jak i wszelakie dedykacje, ponieważ moją misją jest wyśmienita zabawa wszystkich uczestników imprezy.

Stawiam wciąż na rozwój warsztatu swojej pracy.

Działam w pełni legalnie, posiadam własną firmę świadczącą wszelkie usługi muzyczne i do każdego zlecenia wystawiam rachunek.

Firma handlowo-usługowa DJ Kris Cross
Krzysztof Kowalski
ul. Pułaskiego 3
64-920 Piła
NIP: 764-236-33-34

Jako członek największego klubu płytowego DeeJay mix club, działający w ramach Przedsiębiorstwa Wielobranżowego “CASTON” Sp.z o.o., która zrzesza polskich zawodowych prezenterów dyskotekowych i radiowych oraz DJ’ów posiadam legalne i certyfikowane: płyty AUDIO oraz pliki muzyczne – najwyższej jakości z muzyką światową i polską, różnorakich gatunków i stylów muzycznych. Kompilacje powstają przy współpracy z firmami fonograficznymi, m.in.: Magic Records, Universal Music Polska, EMI Music, Sony Music Polska, Warner Music Polsnad, My Music, Sonic Records, Kayax Productions, QL Music, PinkCrow Records, Rock House, MJM Music, Lemon Records, SP Records, 001 Records, Box Music, Luna Music  i inni.

Moja historia

1992

pierwsze szkolne dyskoteki w podstawówce

2002

prowadzenie szkolnego radiowęzła

2005

rozpoczęcie pracy z klubami

2008

pierwsze występy na scenie jako konferansjer

2010

samodzielnie poprowadzona oprawa muzyczna wesela

2012

założenie własnej działalności gospodarczej świadczącej kompleksowe usługi muzyczne

1992
2002
2005
2008
2010
2012